Tak dlouho říkal HOP, až mu přeskočilo ...

Duben 2011

Druhá pulka

25. dubna 2011 v 12:20 | *bláznivá-sestřička* |  Radostiny
Tak se znovu hlásím.
Co je nového, aktuálního? No, v podstatě nic :-) Těhulkuju si dál, byteček je zařízený. Přizpusobuju se životu ve městě. Jo, ba jo- jsem vdaná :-) Na to bych zapoměla, ačkoli je to velká změna. Hlavně kvuli jménu a podepisování, které doslova podělávám všude, kde mužu :-)
Jelikož mám pulku udaju o své osobě se starým jménem a pulku s novým, vždycky dlouze přemýšlím, kam se jak podepsat. Nejlepší je, když praqcně vyplním nějakou žádost, či dotazník - například žádost o vydání občanského prukazu. Všechny iniciále jsou v pořádnu a nakonec tam hodím špatnej podpis! No to by se ve mě krve nedořezal :D

Náš synáček se v bříšku pěkně vrtí, dělá mi z břicha trampolínu a občas si připadám jak ve filmu "Vetřelec". Ale stejně mám z každého pohybu radost - a to i když zrovna zabolí. Už prý váží 2 kila, to je nádhera. Ten pocit, že kdybych už náhodou porodila, tak má docela dobré šance. Ale jen ať se pěkně dopejká u maminky :-)
Vypozorovala jsem, že se nejvíc vrtí, když dlouho uklízím, nebo že po sladkém má škytavku :-) To je tak zvláštní, že něco, co nevidím a nemužu uvěřit, že to existuje, už má vlastní režim :-)

Ani žádné velké potíže zatím nemám, když neberu bolest kyčlí. Ale všechno určitě přijde, hned jak začnou teploty na teploměru ještě víc stoupat. U se vidím, že muj šatník bude z lehkých šatiček a žabek, abych byla co nejméně zatížená a co nejvíce odvzdušněná :-) I když se šatama je potíž, protože mi všechny začínají být krátké - kvuli stále se zvětšujícímu břichu.
Největším problémem je asi moje těhotenská demence- o ní vám popíšu později. Ale spousta matek mě konejší, že těhotenská demence je nic proti vykojenýmu mozku :D