Tak dlouho říkal HOP, až mu přeskočilo ...

Únor 2010

Beránci

10. února 2010 v 13:54 | *bláznivá-sestřička* |  Vtipné
Zrovna jsem se zasmála nad novou reklamou na Redbull... viděli jste jí? Jsou v ní beránci a ovečky.
Pointu vysvětlovat nebudu, to bych asi nedokázala dostatečně vtipně :-)

A jinak jsem doma a doma. Změna co :-) Měla jsem mít schůzku s XY, ale nedopadlo to, tak se možná uvidíme zítra.
už jste někdy měly chuť zůstat celý den doma, v pyžamu, v posteli? Já zrovna dnes. Asi se na všechno vykašlu, vyvenčím a učešu psa, pak zkulturním sebe a končím. :-) ještě vymyslím, co udělám k večeři.

Včera jsem si tu asi poškorpila souseda. Venčila jsem svou hárající fenku a jeho pes- který se věčně sám potuluje venku, mi za ní stále dorážel, naskakoval, očmuchával. Až sem z toho byla nervní. Syčela jsem na ně, pak i před ním dupala a snažila se ho odehnat- marně. Nakonec jsem před něj i švihala vodítkem. Samozřejmě, že bych mu neublížila, ale snažila jsem se dělat něco, aby se mě bál.
No nicm nepomáhalo. Když asi po deseti minutách přijel majitel autem! A odvezl si ho- s tím, že ho hledal po vsi, že jedou pryč. No kdo ví, jestli mu někdo nevolal, že mu ohrožuju pejska :-) Každopádně jsem se mu vysvětlila, že jsem velmi vděčná, že si pro něj přijel, protože trpělivost mi už opravdu docházela. :-D

Že by už snad?

9. února 2010 v 15:09 | *bláznivá-sestřička* |  Hubnutí
Že by už se snad ta váha konečně hla? :-) Uvidíme za pár dní, vypadá to nadějně, ale nechci to zakřiknout :-)

Pravidelně posiluju- cca 20 minutek denně. Nic moc, ale pro začátek aspoń něco. Aspoň mám ze sebe nějaké sebeuspokojení :-D

A co jinak? Sama doma, až skončí krok za krokem, půjdu jako každý den na hodinovou procházku se psem, budu odhánět nadržený psíky, kterým moje fenka bude nastavovat prdelku. Až přijdu dom, zahřeju se hrncem čaje a budu přemýšlet co si udělám k večeři. Udělám jídlo i pro přítele, kterej ale přijede až po osmý večer a radši než nějaký jídlo si dá sušenku, protože "akutně potřebuje nějaký cukr". Už chci být zdravá, kamarádka pořádá v sobotu oslavu narozenin, dokonce pronajala kulturák. Odolali byste nejít? :-)
A přítel bude mít firemní ples... a já jsem doma na neschopence. Svět je nespravedlivej. A proč jsem na neschopence? Protože mám těžkou práci, kde zvedám stokilový lidi. A proto musím být měsíc doma jen na vycházkách. Copak na plese nebo na oslavě narozenin budu zvedat těžká břemena? :-) Neee

smůla no.

ZUMBA

6. února 2010 v 19:01 | *bláznivá-sestřička* | 
Ahoj, znáte zumbu?

Vypadá to úžasně. Je to vlastně aerobic s prvky latinsko amerických kroků. No to je něco pro mě- aerobic, při který se vrtí zadkem :-) docela se na to chystám, vedle ve městě se to rozjíždí, ale zájem je veliký a já zatím nemůžu, protože musím být po operaci v klidu. Doufám, že hodiny budou na sobě nezávislé, protože kvůli směnám nemůžu nikam docházet pravidelně :-)

Kdo chce vidět na youtube.com naleznete spoustu videí, stačí zadat "zumba"

Já, aneb jak vypadá pako :-D

5. února 2010 v 11:20 | *bláznivá-sestřička* |  Vtipné
No, to svět neviděl. Poslyšte, co se mi dnes zase stalo. to už bych ani nebyla já, kdybych nepřitáhla nějaký průser, nebo trapas.
Dnes jsem byla na vyndání stehů. Vše v pohodě, akorát ten Kadaňka by mohl víc komunikovat... mno nic.
A pak jsem šla do tesca nakoupit, připadala jsem si dobře, sebevědomě. Než jsem doma mrkla do zrcadla a hledala mou krásnou dlouhou stříbrnou náušnici s kamínkama... Lekla jsem se, že jsem ji ztratila a pak jsem si všimla! Já obě ty velký náušnice strčila do jednoho ucha! do jedný dírky :-D :-D a s tím jsem chodila po městě :-D Ještě, že jsem neměla vyčesaný vlasy !!

Jako, stalo se vám to někdy?? :-) Co to se mnou sakra je... Duchem jsem pořád mimo... Za to může asi ten dotyčnej! :-D

A tak si užívám chvíle, kdy už jsem to jen já, teď si říkám sítko- samá díra. Ale aspoń už bez pichlavejch nití, takže můžu nosit podrprdu :-)
jo a ještě něco- u doktora sme můj pupík se sestrou nazvaly kráterem.... Ach, to moje sebepodceňování a ponižování!

Cviky

4. února 2010 v 13:14 | *bláznivá-sestřička* |  Hubnutí
Ahoj lásky moje věrné i noví nakukující :-D

Tak ségra včera nekonec přijela. Čekala sice hodinu na další autobus, ale prej, když už mi koupila chleba, tak mi ho i dovezla :-)

Buřtguláš ji chutnal, ale ještě víc ji chutnala čokoládová bábovka, co jsem včera dělala. A ANO- vzala jsem si i já. Ale ten kousek vůbec nevadí, když se podívám zpátky a zhodnotím jak jsem kdysi jedla :-) Krásně jsme pokecaly a pak zase loučení :-) Moc to potěší, když nikam nemůžete a někdo přijede za váma :-)

Váha stále nejde dolů ani o gramy... Teda- hýbe se o pár gramů nahoru o pár dolů. Dnes jsem zrovna přemýšlela, že bych asi měla začít i trochu posilovat. Prsa mi po tom dřívějším hubnutí docela plandají a sexy vypadají asi jen v podprsence. A když jsem se včera fotila do kat soutěže, zhodnotila jsem svou postavu a nebylo by to až tak hrozný, kdybych neměla tak hrozný stehna. (to by většina holek neřekla, kdyby měla mou postavu :-D :-D ) A tak jsem dneska už nějaký posilování zkusila. Je to teda nuda, ale kéž bych to vydržela. Ze skříně ještě vytáhnu stepper a pošlapu u simpsnů.

Jo a ještě vám popíšu můj dnešní sen :-)

Když jsem byla v nemocnici, hroznej zážitek pro mně byl, když mi vytahovali drén z břicha. Prostě se vám to v břiše hejbe a trochu to bolí, trochu na zvracení. Připadala jsem si, jako bych tam měla tasemnici. Stejnej pocit jsem měla při gastroskopii - hadice přes pusu až do žaludku. No a co je drén? Taková umělohmotná trubička, kterou po operaci nechají chvíli vykukovat z břicha a podtlakem odvádí případnou tekutinu jako krev, hnis.

no a mě se zdálo, že jsem znova musela na sál, vzali mi i žaludek ! :-D A měla jsem dokonce dva drény!! pro mě hrozný! a pak mě pustili domů a já si až doma uvědomila, že mi ty drény nevytáhli, chtěla jsem je vytáhnout sama a jak jsem zatáhla, tak jsem si přiškrtila plíci :-D :-D Tak jsem si sahala přes kůži pod žebra a snažila se ten tlak povolit. no děsný, už jste se někdy ve snu dusily? :-D :-D blbý sny

Wau

2. února 2010 v 19:16 | *bláznivá-sestřička* |  Mé zážitky
Hm, to byl den :-)

Dietka úspěšně dodržována... teda večer asi trochu poruším kalorie a dám si ještě těstoviny s tuňákem, ale to snad nikomu neublíží :-D
doma docela bordel. pořád po trochách uklízím, ale na velký úklid se necítím. Možná jsem jen unavená a líná, ale co. Mám na to právo, abych měla doma bordel. Jsem teprve 5. den po operaci :-)

V mojí oblíbený hře -wow jsem dnes udělala level. Což je další úspěch. A vycházku jsem využila k návštěvě holek v práci. Hezky jsme pokecaly a ještě jsem cestou domu potkala pana XY :-D super den.

Teď sleduju ulici s noťasem na klíně a těším se na večerní ordinaci :-D