Tak dlouho říkal HOP, až mu přeskočilo ...

návštěvní den :)

24. března 2009 v 15:07 | *bláznivá-sestřička* |  Radostiny
Jak je jiný den pustý a smutný, tak dnešní den je asi pravý opak. dnešek bych klidně mohla nazvat návštěvním dnem. 3x zvonil zvonek a to je zatím 15 hod.
Prvně to byla ségruše, která se vracela od zubaře. Měla problémy s osmičkou, zjistili jí zánět dásně. Vyfasovala kysličník a spešl stříkačku se zahnutou jehlou, aby si mohla proplachovat přesně to bolavé místečko. Pohostila jsem jí jogurtem, protože umírala hlady a 2 hodiny nemohla jíst - vyfasovala i plombu. Vzkázala mi srdečné pozdravy od zubařky a prý se na ní mám taky někdy přijít podívat... he... pokecáme
Potom další zvonek - návštěva pro dědu. Mamka už se lekla, že na ní jede kontrola ze sociálky, jestli je po dobu nemocenské opravdu doma a marodí. To už jsem dělala obídek - šunčofleky ze včerejších zbylých těstovin. Všichni se nadlábli, byla to bašta. následovalo nádobí .. to mě tak nebaví. ale lepší než se nudit jako včera. Ségruše se rozloučila a vyrazila zpět do školy, protože od 14 hod jí začínala praxe v hotelu.

Po sléze k nám do patra zavítal děda, vyprávěl co mu chtěl kamarád a já mu při té příležitosti velice zoufale líčila, jakej mám doma podělanej záchod a že i přes jeho veškeré opravy neustále protýká. spráskla jsem ruce jako při modlitbě a zaúpěla, že si do toho klidně nakoupím součástky, všechno co je potřeba, jen ať už mi to zrychtuje. Tak jsem zvědavá, co děda vymyslí.

no a nastala opět chvíle nudy. Naštěstí doprovázena slunečným počasím. Popadla jsem teda hafíka a pročesala všechny záhyby na jeho křehoučkém tělíčku. Následovala "sprcha kondicionérem" Učesala jsem jí na hlavičce dva drdůlky a na těle udělala pěšinku, kterou budemuset mít i na výstavě. Teď čekám až na ní kondicionér uschne a půjdu se s pesanama asi vyvětrat k řece.
Když je tak krásně.

Vezmu s sebou i foťák, ale nevím, zda vůbec zvládnu nějaké fotky udělat, protože hlídat dva psy- nejhorší je když jsou na vodítku, ještě k tomu ta jedna je po hárání.. a k tomu fotit- to je pro chobotnici. A ještě bych musela mít rozdvojenej mozek.. Sice je vědecky dokázáno, že se ženy dokáží soustředit na víc věcí najednou, ale co je moc, to je moc. Možná nějaká mamina "vycvičená" dětmi by to zvládla

Tak zatím adie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama